Sorga lõpetas pika pausi ja naasis D.C. Unitedi särgis platsile

Erik Sorga Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

Eesti jalgpallikoondise ründaja Erik Sorga pidas D.C. Unitedi eest esimese kohtumise pea kolmekuulise pausi järel, kui tema koduklubi mängis MLS-is võõrsil viiki FC Cincinnatiga 0:0.

Sorga alustas kohtumist varumeestepingilt, aga vahetati 76. minutil peruulase Jose Reyna vastu väljakule. Viimati mängis vahepeal jalga vigastanud Sorga D.C. Unitedi eest 2. mail San Jose Earthquakesi vastu.

Washingtoni klubi lõpetas kohtumise üheksakesi, sest teise poolaja alguses sai punase kaardi Moses Nyeman ja teises poolaja lõpus Joseph Mora.

D.C. United jätkab idakonverentsis 16 mängust kogutud 21 punktiga kaheksandal kohal, mis jätaks meeskonna esimesena sõelmängudest välja.