Meistrite liiga: Chelsea sai Madridis väärtusliku võõrsilvärava

Christian Pulisic (palliga) Autor/allikas: SCANPIX/PA Wire/PA Images

Jalgpalli Meistrite liiga käesoleva hooaja esimeses poolfinaali vastasseisus mängisid Madridi Real ja Londoni Chelsea Hispaanias 1:1 viiki.

Madridis läksid vastamisi kaks tugeva kaitsega tiimi: Real ei olnud lubanud endale väravat lüüa neljas eelnevas mängus, Chelsea suutis enne teisipäeva puuri puhtana hoida kolmes järjestikuses matšis.

Külalismeeskonnal Chelseal oli üsna kohtumise alguses suurepärane võimalus juhtima minna, aga Timo Werner ei suutnud palli mõnelt meetrilt Reali väravavahist Thibaut Courtouis't mööda toimetada.

Chelsea ei jäänud aga tühjade kätega, sest mõned rünnakud hiljem, 14. minutil, purjetas Christian Pulisic Reali karistusalas ümber Courtouis' ning viis Londoni klubi juhtima. Veerand tunni pärast viigistas akrobaatilise löögiga seisu Karim Benzema, kes oli eelnevalt tabanud Chelsea väravaraame.

Teisel poolajal rohkem väravaid ei löödud ja nõnda lahkub Chelsea Madridist väärtusliku võõrsilväravaga. Korduskohtumine toimub Londonis järgmisel kolmapäeval.