Kriisa teenis hooaja viimases kohtumises rekordiliselt mänguaega

Kerr Kriisa Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kaotas Kerr Kriisa kodumeeskond Arizona Wildcats põhihooaja viimase mängu, jäädes võõrsil 69:80 alla Oregon Ducksile.

Esimese 20 minutiga 36:40 kaotusseisu jäänud Arizona oli terve teise poolaja tagaajaja rollis, vahendab Korvpall24.ee.

Algkoosseisus alustanud Kriisa sai mänguaega 31 minutit ning sellega püstitas ta isikliku NCAA rekordi. Tema arvele kogunes selle ajaga kuus punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/5), üks lauapall, neli resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget, üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.

Arizona lõpetas põhihooaja 17 võidu ja üheksa kaotusega, Pac-12 konverentsis saadi 11 võitu ja üheksa kaotust.