Milano Inter alistas Fiorentina ja kerkis tabeliliidriks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Nicola Barella tähistamas meeskonnakaaslastega oma väravat Autor/allikas: SCANPIX/Norbert Schmidt

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 21. mänguvoorus alistas Milano Inter võõral väljakul Fiorentina tulemusega 2:0 ning kerkis tabeliliidriks.

Milano Inter asus kohtumist juhtima 31. minutil 23-aastase Nicola Barella väravast. Teisel poolajal, 52. minutil oli täpne Ivan Perišic. Fiorentina ridades tegi Itaalia kõrgliigas debüüdi Aleksandr Kokorin, kel jäi seekord väravaarve avamata.

Kolme võidupunktiga kerkis Milano Inter mööda linnarivaalist AC Milanist. Võistkondadel on nüüd punkte vastavalt 47 ja 46. Fiorentina on 22 punktiga 12. positsioonil.