Pikk kaotas oma poolaja, aga tema koduklubi võitis ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Artur Pikk Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Eesti jalgpallurite Artur Pika ja Mark Eduri koduklubid olid laupäevastes kontrollmängudes võidukad.

Kollase kaardi saanud Pikk tegi kaasa esimese poolaja, mille tema leivaisa Diosgyör (Ungari kõrgliiga) kaotas 0:2, vastaseks oli liigakaaslane Mezökövesd-Zsory, vahendab Soccernet.ee.

Kohtumisse tuli pööre 83. minutil, kui Diosgyör teenis penalti ja liigselt vaielnud vastasmängija nägi punast kaarti. Penalti realiseeriti, lõpuminutite jooksul lisas Pika tööandja veel kaks väravat ja võitis 3:2.

Edur kuulus samuti põhikoosseisu. Tema koduklubi Veliko Tarnovo Etar (Bulgaaria kõrgliiga) oli oma esimeses talvises sõpruskohtumises parem kaks liigataset allpool mängivast Pleveni Spartakist 3:0.

Nii Diosgyör kui ka Etar paiknevad talvepausi ajal oma liigas viimasel kohal.