Al-Ettifaq sai kuuma sauna, 90 minutit mänginud Mets andis lubamatu valesöödu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karol Mets Al-Ettifaqi meeskonnaga
Karol Mets Al-Ettifaqi meeskonnaga Autor/allikas: twitter.com/Ettifaq

Eesti koondise keskkaitsja Karol Metsa koduklubi Al-Ettifaq sai Saudi Araabia hooaja suurima kaotuse, kui kodumurul jäädi 0:4 alla Al-Fatehile.

Al-Fateh lõi esimese värava 17. minutil, kui Sofiane Bendebka realiseeris penalti, mille põhjustas Al-Ettifaqi vasakkaitsja Abdullah Khateeb. Al-Ettifaq läks poolajapausile koguni 0:3 kaotusseisus, sest 30. minutil skooris Metsa üle mänginud Nawaf Boushal ja seitse minutit hiljem sahistas Ali Al Zagan. Teisel poolajal andis Mets oma karistusala lähistel valesöödu, mille karistas ära Al Zagan, vahendab Soccernet.ee.

27-aastane Mets kuulus Al-Ettifaqi algkoosseisu ning mängis kõik 90 minutit. Hooaega kahe võiduga alustanud, kuid seejärel kolm kaotust järjest saanud Al-Ettifaq asub Saudi Araabia kõrgliigas kuue punktiga 11. kohal. Al-Fateh on kümne punktiga kolmandal tabelireal.