Euroliigas debüteerinud Raieste aitas Baskonial alistada Madridi Reali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sander Raieste (palliga) mängus Madridi Reali vastu
Sander Raieste (palliga) mängus Madridi Reali vastu Autor/allikas: SCANPIX/EFE

Korvpalli Euroliigas sai Sander Raieste koduklubi Baskonia kodus jagu Madridi Realist tulemusega 76:63. Seitsmenda eestlasena Euroliigas platsile jooksnud Raieste alustas kohtumist algkoosseisus.

Avaveerand lõppes seisul 16:15 Madridi Reali kasuks, kuid teisel neljandikul asus Baskonia mängu juhtima 3.26 enne poolajavile ning riietusruumi mindi 33:29 eduseisult. Kolmas veerand möödus tasavägiselt. Madridi Real asus kohtumist taas juhtima neli minutit enne otsustava veerandi algust, kuid suutis liidripositsiooni hoida vaid ligi kolm minutit. Viimast neljandikku alustati Baskonia 52:49 juhtimisel. Madridi Real enam vastastele lähemale ei saanudki ning nii aitas Raieste Euroliiga debüütmängus võita Baskonial tulemusega 76:63.

Baskonia parim oli 23 punktiga Pierria Henry. 18 silmaga toetas meeskonda Alec Peters ning 12 punktiga Luca Vildoza ja Rokas Giedraitis. Raieste sai väljakul olla kümme minutit ja 41 sekundit, kuid punkte kirja ei saanud. Madridi Reali resultatiivseim oli 17 silma visanud Facundo Campazzo.

Madridi Reali avamängust jäid vigastuse tõttu eemale Sergio Llull, Jeffery Taylor ja Felipe Reyes.

Teistes kohtumistes alistas Panathinaikos võõrsil Moskva oblasti Himki 78:76, Fenerbache sai kodus jagu Crvena Zvezdast 77:63 ning Milano Olimpia võitis Bayerni lisaaja järel 81:79.