Liliu lõi Euroopa liigas hilise viigivärava, aga kõik Soome klubid langesid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Liliu
Liliu Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Endine Nõmme Kalju ründaja, brasiillane Liliu lõi jalgpalli Euroopa liiga esimeses eelringis mängu lisaajale viinud värava, aga tema koduklubi Turu Inter langes siiski välja.

Liliu sekkus vahetusest 89. minutil, kui Interi ja Budapesti Honvedi vahel oli seis 0:0, kirjutab Soccernet.ee. Järgmisel minutil läksid juhtima ungarlased, aga ülejärgmisel minutil ehk üleajal endine Kalju ründaja viigistas: väravavahi pikk pall langes Liliule, kes mängis kaaslasega seinasöötu ja lõi karistusala joone juurest läbi vastaste puurivahi käte palli alla nurka.

Kohtumine läks lisaajale, kus soomlastele sai saatuslikuks Juuso Hämäläineni omavärav, mis andis 1:2 kaotuse. Liliu võttis 120+3. minutil kollase kaardi.

Välja langesid Euroopa liiga esimesest eelringist ka teised Soome klubid Tampere Ilves ja Espoo Honka. Ilves mängis iirlaste Shamrock Roversi vastu kaks korda eduseisu maha ning kaotas ülipika penaltiseeria 11:12.