Tiisaar konkurentidest: nad arvavad, et kuna on nüüd profid, siis peavad kõiki pikalt võitma

Õlavigastuse tõttu koondisesuve vahele jätnud diagonaalmängija Renee Teppan liitus Tallinna Selveri võrkpallimeeskonnaga, kus jätkab karjääri ka Kristo Kollo, kes sai pühapäeval Paides toimunud rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlustel pronksi.

Meeste konkurentsis tulid kolme aastase vahe järel ja üldse teist korda karjääri jooksul rannavõrkpallis Eesti meistriks Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar. 28-aastased mängijad läbisid Paides toimunud turniiri ootuste kohaselt geimigi kaotamata.

Kõige tasavägisema lahingu pakkusid neile finaalis noored treeningpartnerid 19-aastane Timo Lõhmus ja 21-aastane Dmitri Korotkov. Favoriidid võitsid otsustavas mängus avageimi 21:14 ja atraktiivse teise geimi 21:19 ning kiitsid head vastasseisu pakkunud noori.

"On lahe, et kui vaatad neid siin teiste võistkondade vastu mängimas, siis neid kammitseb hästi palju asju. Nad on esimest aastat profid ja arvavad, et peaksid kõiki hästi pikalt võitma, mis ei ole tõsi. Meie vastu nad saavad aga mängida vabalt ja see ongi nende tase ning nende tase on väga kõva," ütles Tiisaar.

Poolfinaalis olid Nõlvak - Tiisaar 21:13 ja 21:12 geimidega paremad paarist Kristo Kollo - Oliver Venno. 12 aasta tagused rannavõrkpalli juunioride maailmameistrid lustisid enne uut saalihooaega Paide liival mõnuga ja võitsid tasavägises pronksimatšis paari Urmas Piik - Sander Steinbergi 2:1. Ostustavas geimis alistasid Kollo - Venno vastased 15:11 ja rikastasid oma auhinnakollektsiooni pronksiga.

Naiste konkurentsis teenisid 23-aastased Liisa Soomets ja Heleene Hollas oma karjääri neljanda Eesti meistri tiitli rannas. Põnevalt alanud finaali avageimi nad paarile Renate Pikk - Juudit Kure-Pohhomov 23:25 kaotasid, kuid võitsid siis teise geimi 21:15 ja otsustava kolmanda 15:6 ning tulid kolmandat aastat järjest Eesti meistriks.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: