Madridi Reali lahutab meistritiitlist üks võit ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Madridi Real
Madridi Real Autor/allikas: SCANPIX / Zuma Press

Madridi Real alistas Hispaania meistrivõistluste 36. voorus võõrsil Granada 2:1 ja jõudis meistritiitli kindlustamisest ühe võidu kaugusele.

Real haaras kiire 2:0 edu juba 16. minutiks: skoori tegid Ferland Mendy ja Karim Benzema. Granada värava lõi 50. minutil Darwin Machis.

"Teisipäeval oleme tagasi trennis ja neljapäeval tagasi väljakul," kommenteeris Reali peatreener Zinedine Zidane. "Mängu viimased minutid olid rasked. Granada sundis meid teisel poolajal palju kaitsesse."

Pärast koroonapausi kõik üheksa mängu võitnud Real on kogunud nüüd 83 ja pearivaal Barcelona 79 punkti. Meistritiitli tooks pealinna neljapäeval võit kodus Villarreali üle.

Tabelitipp 36. vooru järel: 1. Madridi Real 83 punkti, 2. Barcelona 79, 3. Madridi Atletico 66, 4. Sevilla 66, 5. Villarreal 57, 6. Getafe 54, 7. Real Sociedad 54, 8. Bilbao Athletic 51.