Lewandowski värav tagas Bayernile koha karikafinaalis ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Autor/allikas: SCANPIX / Imago Sport

Saksamaa jalgpalli karikavõistluste teises poolfinaalis alistas Müncheni Bayern koduväljakul Frankfurdi Eintrachti 2:1 ja jõudis kolmandat aastat järjest finaali.

Ivan Perišic viis Bayerni 14. minutil juhtima, aga Danny Da Costa 69. minuti tabamus viigistas seisu. Bayerni päästjaks osutus ründetäht Robert Lewandowski, kelle värav viis minutit hiljem tähendas kohta 4. juulil toimuvas esikohamängus.

Teisipäeval peetud esimeses poolfinaalis sai Leverkuseni Bayer jagu Saarbrückeni meeskonnast 3:0. Väravad lõid Moussa Diaby (11. minutil), Lucas Alario (19.) ja Karim Bellarabi (58.).