Neljanda divisjoni klubi alistanud Leverkusen pääses Saksamaa karikafinaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

1. FC Saarbrücken - Leverkuseni Bayer
1. FC Saarbrücken - Leverkuseni Bayer Autor/allikas: SCANPIX/Andreas Schlichter/FotoSchlichter

Esimese tugevuselt neljandas liigas mängiva klubina Saksamaa karikavõistluste poolfinaali jõudnud 1. FC Saarbrückeni ilus teekond sellel tasandil ka katkes, kui teisipäeval jäädi 0:3 alla Leverkuseni Bayerile.

Bundesligas viiendal kohal olev meeskond otsustas kohtumise saatuse sisuliselt 20 minutiga, kui külalismeeskonna viis Hermann-Neuberger-Stadionil 11. minutil juhtima Moussa Diaby ja kaheksa minutit hiljem suurendas nende eduseisu Lucas Alario. Lõppskoori vormistas 58. minutil Karim Bellarabi.

Viimati 1993. aastal Bundesligas mänginud Saarbrücken jättis karikasarjas selja taha kaks penaltiseeriat, kui kaheksandikfinaalis alistati 0:0; 5:3 esiliigaklubi Karlsruher ning veerandfinaalis 1:1; 7:6 Bundesliga meeskond Düsseldorfi Fortuna.

Teises poolfinaalis kohtuvad kolmapäeval Müncheni Bayern ja Frankfurdi Eintracht, karikafinaal peetakse Berliini olümpiastaadionil 4. juulil.