Tunjov jälgis pingilt, kuidas avapoolajal vähemusse jäänud SPAL vanameistrile alla vandus ({{contentCtrl.commentsTotal}})

SPAL-i mängijad
SPAL-i mängijad Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Detsembri keskpaigas Itaalia jalgpalli kõrgliigas debüteerinud Georgi Tunjov oli täna taas SPAL-i koosseisus, kui kodus kaotati Hellas Veronale 0:2.

Aasta viimases voorus teenitud võiduga tõusis SPAL tabelis viimaselt kohalt ühe positsiooni võrra kõrgemale, kuid täna lasti hea võimalus punkte võtta käest. Hellase viimane võit pärines novembrist - pärast seda oli tabelisse lisandunud kaks kaotust ja üks viik. Nüüd aga viis kunagine Itaalia koondislane, tänaseks 35-aastane Giampaolo Pazzini külalised juba 14. minutil juhtima, vahendab Soccernet.ee.

39. minutil läks SPAL-i seis veel hullemaks, sest kiirrünnakut peatada üritanud kaitsja Nenad Tomovic sõitis vastasele jalg ees sisse ja sai otse punase kaardi. Lõppskoori vormistas 85. minutil Chievost laenul olev poolakas Mariusz Stepinski.