Hardeni ja Capela viskekontsert viis Houstoni koduväljakul võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

James Harden viskas kohtumise jooksul 44 punkti
James Harden viskas kohtumise jooksul 44 punkti Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas koduväljakul mänginud Houston Rockets läinud ööl Philadelphia 76ersi tulemusega 118:108. James Harden viskas seejuures 44 punkti ja sai kirja kolmikduubli, Clint Capela lisas 30 silma.

Kohtumise alguses võttis juhtohjad enda kätte Philadelphia, kes avaveerandi lõpus oli ees 27:20, kuid seejärel viskas Houston kodupubliku rõõmuks 40 punkti vastase 26 vastu ning asus teist poolaega ise 60:53 eduseisust. Kolmandal veerandil korvisadu jätkus ja Houston libises Philadelphialt veel lisaks viie punkti kaugusele. Külalistele ei antud palju sõnaõigust ka viimasel neljandikul.

Houstoni viskekontserti autoriteks olid James Harden ja Clint Capela. Harden sai kirja kolmikduubli, kui viskas 44 punkti, võttis 11 lauapalli ja andis 11 korvisöötu, Capela lisas 30 silma ja 14 lauapalli. Vastaste parim oli Ben Simmons, kes sai samuti kirja kolmikduubli: 29 punkti, 13 lauapalli ja 11 korvisöötu. Tobias Harris panustas meeskonda 24 punktiga.

Philadelphiale oli see neljandaks järjestikuseks kaotuseks. Idakonverentsis ollakse nüüd 23 võidu ja 14 kaotusega kuuendal positsioonil. Houston hoiab läänekonverentsis 24 võidu ja 11 kaotusega neljandat kohta.

Boston – Atlanta 109:106
Orlando – Miami 105:85
Washington – Portland 103:122
Houston – Philadelphia 118:108
Phoenix – New York 120:112
LA Lakers – New Orleans 123:113