Porzingise võimas kaksikduubel vedas Dallase võidule ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kristaps Porzingis
Kristaps Porzingis Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA teenis läinud öösel võidulisa Dallas Mavericks, kes alistas võõrsil Philadelphia 76ersi 117:98.

Vigastatud tähtmängija Luka Doncicita mängiv Mavericks võitis kohtumise avaveerandi seitsme silmaga, kuid poolajaks vähendas Philadelphia vahe kuuele. Mängu teine poolaeg kuulus aga siiski Dallase meeskonnale, kes võitis kolmanda veerandi viie ja kogu kohtumise 19 punktiga.

Mavericksi parimaks punktitoojaks osutus 27 silma loopinud Tim Hardaway Jr., ent võimsa kaksikduubliga sai hakkama lätlane Kristaps Porzingis, kes tõi 22 punkti ja 18 lauapalli. Kaotajate resultatiivseim oli 33 punkti visanud Joel Embiid.

Kolmikduubli teinud Nikola Jokic kogus 22 punkti, kümme lauapalli ja kümme resultatiivset söötu, kui Denver Nuggets alistas kodupubliku ees 109:100 Minnesota Timberwolvesi.

Liigatabelis jätkab idakonverentsi liidrina Milwaukee Bucks (25-4), kellele järgnevad Boston Celtics ja Miami Heat. Läänekonverentsis juhib Los Angeles Lakers (24-5), kes edestab Denver Nuggetsit ja linnarivaal Clippersit.