Marseille kindlustas Prantsusmaa kõrgliigas võiduga teist kohta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Marseille Olympique'i mängijad
Marseille Olympique'i mängijad Autor/allikas: imago images/PanoramiC/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas toimus reedel üks kohtumine, kui Marseille alistas Bresti koduväljakul 2:1.

Kõik väravad löödi teisel poolajal. Esmalt viis Bouna Sarr kodumeeskonna 56. minutil juhtima, Irvin Cardona viigistas 88. minutil, kuid kohe pärast palli mängu panemist tagas Nemanja Radonjici löök võõrustajatele kolm punkti.

Prantsusmaa kõrgliigat juhib Pariisi Saint-Germain, kes on 14 vooruga kogunud 33 punkti. Mängu enam pidanud Marseille'l on 28 punkti, Angers on kolmandana 24 punkti peal.