Jurkatamme ülikool oli Golden State Warriorsi koduväljakul võidukas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Taavi Jurkatamm
Taavi Jurkatamm Autor/allikas: AFP/Scanpix

Ookeanitaguse üliõpilasliiga NCAA kõrgeima divisjoni korvpalliturniiril olid laupäeval võistlustules Taavi Jurkatamme ja Artur Konontšuki koduülikoolid.

Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons sai üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kirja hooaja teise võidu, kui alistas külla sõitnud Princeton Tigersi 82:72, kirjutab Korvpall24.ee.

Vahetusmeeste pingilt sekkunud ning 17 minutit mänguaega saanud Jurkatamm viskas võitjate kasuks kaks punkti (kahesed 1/1) ja võttis kolm lauapalli. Kohtumine toimus hiljuti avatud Chase Centeris, kus igapäevaselt peab kodumänge NBA meeskond Golden State Warriors.

NCAA kõrgeimas divisjonis oli võistlustules ka Artur Konontšuki kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles, kes jäi võõral väljakul 69:75 alla South Alabama Jaguarsile. Algviisikus alustanud Konontšuk viibis väljakul 32 minutit, mille jooksul viskas ta 14 punkti.