Martinez ja Lukaku tõstsid Interi taas Serie A tippu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku Autor/allikas: AFP/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alistas Internazionale teisipäeval võõrsil 2:1 Brescia ning tõusis vähemalt 24 tunniks tabeliliidriks.

Lautaro Martinez viis külalismeeskonna 23. minutil ette ja Romelu Lukaku lisas 63. minutil suurepärase soolorünnaku tulemusena teise. Brescia auvärav sündis veerand tundi enne mängu lõppu. Teises eilses mängus oli Verona võõrsil 1:0 parem Parmast.

Võit tõstis Interi taas tabeli tippu. Milano klubi on kümne matšiga kogunud 25 punkti, mängu vähem pidanud Torino Juventusel ja Atalantal on vastavalt 23 ja 20 punkti. Juventus peab oma kümnenda vooru kohtumise täna, kui kodus minnakse vastamisi Genoaga.