Eesti esiliigas sai näha 18-väravalist võitu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

jalgpall
jalgpall

Eesti jalgpalli esiliigas sai laupäeval nähta harvanähtavat tulemust, kui uueks hooajaks kõrgliigasse tõsunud Tallinna JK Legion alistas tabeli seitsmenda meeskonna Kohtla-Järve JK Järve koguni 18:0.

Legion läks Kadrioru staadionil peetud kohtumist juhtima viiendal minutil ja esimese pooltunniga haarati 4:0 eduseis. Poolajale mindi juba seisul 8:0. Teisel poolajal lõid võõrustajad veel kümme väravat.

Kuus tabamust sai kirja Rejal Alijev, viis väravat Marek Šatov, kaks väravat lõi Denis Vnukov. Ühe värava said kirja Andrei Sidorenkov, Giorgi Gvinashvili, Aleksandr Volodin, Šahrijar Abdullajev ja Roman Grigorevski.

Esiliigas on liider Legionil 34 mängust kirjas 85 punkti, Kohtla-Järve on 37 silmaga seitsmes.