Argentina jalgpallikoondis rõõmustas poolehoidjaid 6:1 võiduga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Argentina jalgpallikoondis
Argentina jalgpallikoondis Autor/allikas: AFP/Scanpix

Argentina jalgpallikoondis alistas Hispaanias peetud maavõistluskohtumises teise Lõuna-Ameerika meeskonna Ecuadori koguni 6:1.

Mängukeelu all viibiva Lionel Messita väljakule jooksnud Argentina lõi kolm väravat kummalgi poolajal: enne vaheaega said tabamuse kirja Lucas Alario (20. minutil), Jhon Espinoza (27. omavärav) ja Leandro Paredes (32. penalti) ning pärast German Pezzella (66.), Nicolas Dominguez (82.) ja Lucas Ocampos (86.).

Ecuadori ainsa värava lõi 49. minutil Angel Delgado.

Argentina on nüüd pärast kolmandat kohta Copa Americal saanud kaks võitu ja kaks viiki: septembris viigistati kõigepealt Tšiiliga 0:0 ja alistati Mehhiko 4:0 ning neli päeva tagasi suudeti 0:2 kaotusseisust teha 2:2 viik Saksamaaga.