Brasiilia võidupõud jätkub, Neymar sai viga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Philippe Coutinho ja Neymar
Philippe Coutinho ja Neymar Autor/allikas: AFP/Scanpix

Brasiilia jalgpallikoondis viigistas maavõistluskohtumises Nigeeriaga 1:1. Tähtmängija Neymar lahkus väljakult vigastusega.

Singapuris peetud kohtumises viibis Neymar platsil vaid tosin minutit, mispeale ta Philippe Coutinho vastu välja vahetati. PSG mängija hoidis platsilt lahkudes vasakut tagareit kinni.

Nigeeria läks kohtumist 35. minutil Joe Aribo tabamusest juhtima, aga kolm minutit pärast teise poolaja algust õnnestus Casemirol viigistada.

Brasiilia püsib nüüd kuival neljandat mängu järjest ehk pärast Copa America võitmist. Septembris viigistati Kolumbiaga 2:2 ja kaotati Peruule 0:1. Kolme päeva eest piirduti Senegali vastu samuti 1:1 viigiga.