Anieri klubi lõpetas pika võidupõua ({{commentsTotal}})

Henri Anier
Henri Anier Autor/allikas: Suwon FC

Henri Anieri koduklubi Suwon FC sai Lõuna-Korea esiliigas jagu Anyangist ja lõpetas seitsmemängulise võidupõua.

Liigatabelis kolmandal positsioonil olev Anyang võõrustus kuuendal tabelireal olevat Suwonit. Esimene poolaeg jäi 0:0 viiki. Riietusruumist tulles alustas Suwon teravalt, kui nende suurim väravakütt Chisom Egbuchalam avas 48. minutil mänguseisu, vahendab Soccernet.ee.

81. mänguminutil suurendas Byung-Kwon Hwang Suwoni eduseisu ja 2:0 võõrsilmeeskonna võiduga kohtumine ka lõppes. Anier jälgis mängu pingi pealt.

Kõrgliiga üleminekumängudele viivast neljandast positsioonist jäädakse hetkel maha kuue punktiga, kui hooaja lõpuni on jäänud veel kaheksa kohtumist.