Neymar oli tagasitulekumängus tulemuslik, aga Brasiilia ei võitnud ({{commentsTotal}})

Neymar
Neymar Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Brasiilia jalgpallikoondis viigistas Miamis toimunud sõpruskohtumises Kolumbiaga 2:2.

Esimest korda sel hooajal käis väljakul tähtmängija Neymar, kes pole koduklubi Pariisi Saint-Germaini eest platsile tulnud ja kelle puhul sahistatakse meeskonnast lahkumisest.

27-aastane ründemängija viibis viimati platsil juuni alguses Copa America eel kontrollkohtumises Katariga, kus sai vigastada ja jäi suurturniirilt kõrvale.

Mängus Kolumbiaga andis Neymar juba 19. minutil resultatiivse söödu Casemirole, kes Brasiilia juhtima viis. Avapoolaja võitis tulemusega 2:1 aga Kolumbia, sest kahel korral skooris Luis Muriel. Kuraditosin minutit pärast teise poolaja algust lõi Neymar siiski viigivärava.

Brasiilia koondis peab kolmapäeval järgmise sõprusmängu Peruuga.