Tottenham mängis Arsenali vastu maha kaheväravalise edu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Arsenali mängijad viigiväravat tähistamas
Arsenali mängijad viigiväravat tähistamas Autor/allikas: Action Images via Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli meistrivõistluste neljanda vooru viimases kohtumises mängisid Londoni Arsenal ja Tottenham Hotspur Põhja-Londoni derbis 2:2 viiki.

Tottenham läks Arsenali kodustaadionil peetud kohtumist kümnendal minutil 1:0 juhtima, kui võõrustajate puurilukk Bernd Leno tõrjus Erik Lamela löögi enda ette ning esimesena oli jaol Spursi poolkaitsja Christian Eriksen. Külalised kahekordistasid enda eduseisu 40. minutil, mil Son Heung-mini teenitud penalti realiseeris Harry Kane. Avapoolaja lõpus suutis Alexandre Lacazette Arsenali eest ühe värava aga tagasi lüüa ning Pierre-Emerick Aubameyangi teise poolaja tabamus tõi tabloole 2:2 viiginumbrid.

Päeva esimeses kohtumises alistas Everton kodumurul Wolverhampton Wanderersi tulemusega 3:2. Evertoni eest lõi kaks väravat Richarlison, korra sahistas võrku Alex Iwobi. Wolverhamptoni eest said tabamused kirja Romain Saiss ja Raul Jimenez.

Nelja vooru järel jätkab liigatabeli liidrina kõik kohtumised võitnud Liverpool, kel on 12 punkti. Teine on tiitlikaitsja Manchester City (10 punkti), järgnevad Leicester (8), Crystal Palace (7) ja Arsenal (7).