Ajalooline Serbia klubi jõudis Meistrite liiga alagrupiturniirile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Belgradi Crvena zvezda
Belgradi Crvena zvezda Autor/allikas: imago images / Aleksandar Djorovic/Scanpix

1991. aastal jalgpalli Euroopa karika võitnud Belgradi Crvena zvezda jõudis teist aastat järjest Meistrite liiga alagrupiturniirile.

Avamängus šveitslaste Berni Young Boysiga võõrsil 2:2 viiki mänginud Crvena zvezda läks teisipäeval 59. minutil Aleksa Vukanovici väravast juhtima ja kuigi 82. minutil tõi El Fardou Ben Nabouhane omavärav tabloole viigi, Young Boys võiduväravani ei jõudnud.

Crvena zvezda jõudis Meistrite liiga alagrupiturniirile ka möödunud hooajal, kui nad loositi nö surmagruppi koos PSG, Liverpooli ja Napoliga. Kuuest mängust korjas zvezda neli punkti, 2:0 alistati Liverpool ja Napoliga mängiti 0:0 viiki.

Edasipääsu vormistas ka avamängu 4:0 võitnud Pireuse Olympiakos, kes oli ka võõrsil Venemaa klubist Krasnodarist üle. 2:1 võidumängus lõi mõlemad Kreeka meeskonna väravad Youseff El Arabi. Kolmandana pääses alagrupiturniirile Horvaatia meister Zagrebi Dinamo, kes võitis kodus norralaste Rosenborgi 2:0 ja mängis eile Lerkendali staadionil nendega 1:1 viiki.

Täna õhtul peavad oma kordusmängud Amsterdami Ajax - APOEL, Club Brugge - Linzi LASK ja Praha Slavia - Cluj.