Kümnekesi jäänud Monaco andis eduseisu käest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jemerson sai punase kaardi vastase mahaniitmise eest
Jemerson sai punase kaardi vastase mahaniitmise eest Autor/allikas: AFP/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas mängis Monaco koduväljakul viiki Nimesiga, kusjuures enne punast kaarti ja kümnekesi jäämist juhiti vastaseid 2:0.

Monaco eest olid esimesel poolajal resultatiivsed Islam Slimani ja Wissam Ben Yedder. Teise poolaja algul teenis Jemerson aga punase kaardi vastase mahaniitmise eest ning edasi jätkas Monaco mängu kümnekesi. Nimes kasutas olukorda ära ning Romain Philippoteaux ja Ahoueke Steeve Kevin Denkey täpsed löögid tõid meeskonnale 2:2 viigi.

Teistes kohtumistes alistas PSG koduväljakul Toulouse 4:0 ning Rennes võõrsil Strasbourgi 2:0.

Tabelis on esikohal Rennes (9 punkti), talle järgnevad Lyon (6), PSG (6), Nice (6) ja Angers (6). Nimes ja Monaco leiavad end tabeli lõpust kohtadelt 18. ja 19. Punkte on mõlemal meeskonnal üks.