Harin aitas Ahmati Sloveenia meistri vastu võidule ({{commentsTotal}})

Jevgeni Harin Infoneti särgis.
Jevgeni Harin Infoneti särgis. Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kolmapäeval kohtus Jevgeni Harini koduklubi Groznõi Ahmat sõprusmängus Sloveenia meisterklubi Mariborgia. Kohtumise võitis Ahmat ning Tallinnas sündinud Harin sai kirja ka ühe värava. Kahjuks ei löönud ta seda vastaste võrku, vaid oma väravasse.

Eelmise aasta augustis Venemaa kõrgliigaklubiga liitunud Harin tegi eile kaasa kogu kohtumise, kui 3:2 oldi üle alles hiljuti Sloveenia meistriks kroonitud Mariborist.

Harini värav viis 9. mänguminutil külalisvõistkonna Maribori juhtima. 32. minutil suudeti mänguseis viigistada ning teisel poolajal 49. ja 74. minutil suurendati eduseis kaheväravaliseks. Maribor suutis 80. mänguminutil kaotusseisu minimaalseks vähendada, kuid rohkemaks suutelised ei oldud.