Metsa nullimäng aitas AIK esikolmikusse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: AIK Fotboll/Twitter

Rootsi jalgaplli kõrgliigas alistas Stockholmi AIK koduväljakul 2:0 tabelinaaber Hammarby ning tõusid esikolmikusse. Mets tegi kaasa kogu kohtumise.

Mängu otsustas esimesel poolajal kolme minutiga ära meeskonna üks kogenumaid mngumehi Sebastian Larsson, kes 17. ja 19. mänguminutil oma kahe tabamusega AIK võidule viis. Endise Arsenali mängumehe jaoks olid need tänavuse hooaja esimesteks Rootsi kõrgliiga väravateks, vahendab Soccernet.ee.

Kuna Göteborg kaotas, kerkis AIK liigatabelis 24 punktiga kolmandale kohale. Sama palju punkte on ka nende ees teisel real oleval Djurgärdenil, liidrist Malmöst jäädakse maha kolme punktiga.

Järgmises voorus võõrustab AIK tabelis seitsmendal kohal oleval Norrköpingi.