Anier lõi taas värava ning vedas Suwoni võidule ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Henri Anier
Henri Anier Autor/allikas: Suwon FC

Lõuna-Korea jalgpalli esiliigas palliv Eesti koondislane Henri Anier vedas oma hooaja teise väravaga Suwoni võidule.

Kodumeeskond Jeonnam Dragons läks 11. vooru kohtumist Seung-Wook Hani teise minuti väravast juhtima. 23. minutil viigistas Anieri ründepartner Chisom Egbuchalam mänguseisu. 1:1 viigiseisul mindi ka vaheajale, kirjutab Soccernet.ee.

Algkoosseisus alustanud ning täismängu kirja saanud Anier jõudis sihile 62. minutil, viies Suwoni 2:1 juhtima. Minimaalse eduseisuga kohtumine ka lõppes ning Suwoni jaoks oli see teiseks järjestikuseks võiduks.

Suwon tõusis tänase võiduga kolmandale tabelireale, Jeonnam Dragons jätkab eelviimasel ehk üheksandal positsioonil.