Sappineni klubi andis teist kodumängu järjest üleajal võidu käest ({{commentsTotal}})

Rauno Sappinen UEFA Rahvuste liiga kohtumisel
Rauno Sappinen UEFA Rahvuste liiga kohtumisel Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Rauno Sappineni tööandja Den Bosch mängis Hollandi esiliigas teist kodumängu järjest üleajal eduseisu maha.

Den Bosch läks 87. minutil tabeli punase laterna Utrecht II vastu 2:1 juhtima, aga piirdus lõpuks 2:2 viigiga. Sappinen sekkus vahetusest 60. minutil, kui seis oli veel 1:1, vahendab Soccernet.ee.

Viimase kuu jooksul on Den Bosch kokkuvõttes lausa kolmes kodumängus valusalt edu maha mänginud, sest 22. märtsil juhiti Telstari vastu 3:0 ja kaotati 3:4.

Tabelis paikneb Sappineni leivaisa kuuendal kohal.