Mets ja AIK kaotasid tabeli punasele laternale ({{commentsTotal}})

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Eesti jalgpallikoondislase Karol Metsa koduklubi Stockholmi AIK jäi Rootsi kõrgliigas reedel 1:2 alla mängu tabeli punase laternana alustanud Örebrole.

AIK ainsa värava eest hoolitses Tarik Elyounoussi 58. minutil, mõlemad kodumeeskonna väravad lõi Filip Rogic. Võiduvärav sündis kohtumise üleminutitel.

Eestlane tegi kaasa kõik 90 minutit ja teenis kaotusele vaatamata mõned kiidusõnad. "Hea mäng Metsa poolt; kaitses kindel ning jagas adressaadid leidnud tsenderdusi," kirjutas Stockholmi jalgpalliportaal Fotbollsthlm.

Nelja mänguga viis punkti kogunud AIK asub tabelis viiendal kohal, Örebro tõusis võiduga 16. kohalt 12.