Vihmann andis väravasöödu käärlöögile, mis aitas kukutada valitseva meistri ({{commentsTotal}})

Madis Vihmann
Madis Vihmann Autor/allikas: stabak.no

Madis Vihmann andis Norra kõrgliiga kolmandas voorus väravasöödu, kui ta koduklubi Stabäk alistas 3:1 valitseva meistri Rosenborgi.

Vihmann ja Stabäk läksid koduväljakul 4521 pealtvaataja ees mängu juhtima pooltunni täitumisel. 41. minutil lõi Rosenborg standardolukorra järel ühe värava tagasi ning puhkepausile mindigi 1:1 viigiseisul, vahendab Soccernet.ee.

56. minutil andis keskkaitses täismängu rassinud Vihmann karistuslöögi järel peaga söödu 19-aastasele poolkaitsjale Ola Brynhildsenile, kes saatis palli ülivõimsa käärlöögiga raamide vahele – 2:1. Kümmekond minutit hiljem lõi Stabäk veel ka oma kolmanda, mis aitas nad hooaja esimese võiduni. Nelja punktiga tõusti liigatabelis kümnendale kohale. Mullu tiitli võitnud Rosenborg jätkab üheainsa punktiga eelviimasel ehk 15. tabelireal.