VIDEO | Eestlannade väravasöödud tõid Napolile järjekordse võidu ({{commentsTotal}})

Vlada Kubassova.
Vlada Kubassova. Autor/allikas: Napoli/Facebook

Lisette Tammik, Vlada Kubassova, Kristina Bannikova ja Eneli Kutter aitasid Napoli naiskonnal alistada Serie C-s 2:1 Palermo Ludose.

Kubassova andis 35. minutil paremalt äärelt karistuslöögi, mille kaitsja Sara Caiazzo peaga võrku suunas. Teisel poolajal oli Napolil esmalt kasutada penalti, kuid vastaste väravavaht tõrjus Sara Sibilio löögi, vahendab Soccernet.ee.

73. minutil saadi aga teine värav siiski kätte, kui keskväljalt palliga tõusnud Tammik leidis kaitseliini tagant sööduga Giulia Risina, kes jooksis üle nii väravavahi kui ka kaitsja ja lükkas palli võrku. Palermo lõi veel lisaminutitel penaltist ühe värava tagasi, kuid Napoli võitu see enam ei vääranud.

Tammik, Kubassova ja Bannikova kuulusid kõik Napoli algkoosseisu, kaks esimest vahetati 89. minutil välja. Kutter sekkus mängu 84. minutil teise värava autori Risina asemel.