Anierita Suwon sai karikaturniiril suure võidu ({{commentsTotal}})

Henri Anier
Henri Anier Autor/allikas: Suwon FC

Ilma Eesti koondislase Henri Anierita mänginud Korea esiliigas palliv Suwon alistas karikaturniiri esimeses ringis Chengju Citizeni 6:0.

Esimese poolaja võitis Suwon 1:0, kui värava autoriks oli poolkaitsja Sebastian Velasquez. Teisel poolajal läks aga korralikuks purustustööks, kui ridamisi löödi Chengju võrku koguni viis palli. Jala said valgeks kaitsjad Jun-Yeong Jang ja Seon-il Chae, kahel korral nigeerlasest ründaja Chisom Egbuchulam ning viimase tabamuse autoriks oli Byong-Jun An, vahendab Soccernet.ee.

Järgmine kohtumine peetakse juba sellel nädalavahetusel, kui vastamisi minnakse Korea esiliigas hetkel seitsme punktiga teisel tabelireal paikneva Daejeon Citizeniga.