Cagliari jätkab kodus võidulainel ({{commentsTotal}})

Cagliari
Cagliari Autor/allikas: AP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari teenis Itaalia kõrgliigas kolmanda koduvõidu järjest, kui alistas Fiorentina 2:1.

Pärast väravateta avapoolaega avas 52. minutil skoori Joao Pedro ja 66. minutil tegi Luca Ceppitelli seisuks 2:0. Külaliste auvärava lõi 88. minutil Federico Chiesa.

Klavan on endiselt vigastatud ja Cagliari koosseisu ei kuulunud.

28 mängust 30 punkti teeninud Cagliari jätkab Itaalia kõrgliigas 14. kohal, Fiorentina on 37 silmaga kümnes.

Nüüd ootab meeskonda ees koondisepaus. Kahe nädala pärast sõidetakse aga külla tabelis viimasel kohal olevale Chievole.