Ranieri naasis sünnilinna võiduga ({{commentsTotal}})

Claudio Ranieri
Claudio Ranieri Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Itaalia jalgpalliklubi AS Roma esimene mäng uue peatreeneri Claudio Ranieri käe all oli võidukas - kodus alistati Empoli 2:1.

Stephan El Shaarawy viis üheksandal minutil pealinnaklubi juhtima ja kuigi Empolil õnnestus õige pea Juan Jesuse omaväravast viigistada, siis Patrik Schicki 33. minuti tabamusest Romale piisas.

Ranieri oli alles kahe nädala eest Inglismaa klubi Fulhami peatreener, aga vallandati 28. veebruaril. Roma tüüriks sai ta reedel, kui pärast Meistrite liigast langemist jäi kohast ilma tema eelkäija Eusebio di Francesco.

67-aastase Ranieri jaoks on Roma väga tuttav koht, sest aastatel 1973-1974 alustas ta just selles sünnilinna klubis oma mängijateed. Lisaks oli ta Roma peatreener ka aastatel 2009-2011.

Klubil on tänavu veel kõvasti võitlemist Meistrite liiga koha nimel. Hetkel ollakse 47 punkti peal ja Euroopa tugevamaisse klubisarja pääseb praeguse seisuga viimasena Milano Inter (50).