Tiitlikaitsja Nõmme Kalju alustas meistriliiga uut hooaega üllatuskaotusega ({{commentsTotal}})

Eesti jalgpalli meistriliiga hooaja avakohtumises võõrustas tiitlikaitsja Nõmme Kalju Paide Linnameeskonda, kellelt võeti vastu üllatuslikult 0:2 kaotus.

Hiiu staadionil 416 pealtvaataja silme all peetud kohtumises skooris esimese värava 38. minutil Alassana Jatta. Teisel poolajal oli täpne Kevin Kauber. Mullu hooaja kaotusteta läbinud Nõmme Kalju ei löönud ühtegi väravat.

"Raske ja võrdne mäng oli. Otsustavaks said need kaks saatuslikku momenti, kus kaotasime pea ja Paide karistas meid ära," rääkis Sander Puri intervjuus ERR-ile.
"Hooaja algused on alati rasked. Keegi ei mängi sellist mängu veel nagu tahaks. Paidele tuleb au anda, et nad olid paremad."

Laupäeval võtavad omavahel mõõtu JK Narva Trans ja FC Kuressaare ning Tallinna FCI Levadia ja JK Tallinna Kalev.