Klavani kodumeeskond sai Milano hiiu üle väärt võidu ({{commentsTotal}})

Cagliari mängijad Leonardo Pavoletti väravat tähistamas
Cagliari mängijad Leonardo Pavoletti väravat tähistamas Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas teenis reedel väärt võidu Cagliari Calcio, kes alistas koduväljakul Milano Interi 2:1.

Kõik kohtumise väravad löödi avapoolajal. Esmalt viis Luca Ceppitelli Cagliari 31. minutil juhtima, seitse minutit hiljem tõi Lautaro Martinez tabloole viigiseisu. Eesti jalgpallikoondise kapteni koduklubile tagas kolm punkti Leonardo Pavoletti tabamus kaks minutit enne poolajavilet. Nicolo Barellal oli kohtumise teisel üleminutil võimalus Cagliarile kindlustada kaheväravaline võit, kuid ta ei suutnud realiseerida penaltit. Klavan ravib endiselt Achilleuse kõõluse vigastust.

26 mängu järel on Cagliari kogunud 27 punkti ja asub sellega Serie A tabelis 14. kohal. Väljalangemistsoonist lahutab neid üheksa, Euroopa-kohast 11 silma (kuuendal kohal olev Lazio on samas pidanud kaks mängu vähem). Inter on kolmandal positsioonil, kuid reedene kaotus tähendab, et kui linnarivaal AC Milan alistab laupäeval Sassuolo, tõuseb suurlinna punasem klubi Interist mööda.