Hiilgetõrjest ei piisanud, Klavani klubi kaotas penaltist ({{commentsTotal}})

Fabio Quagliarella
Fabio Quagliarella Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari teenis Itaalia kõrgliigas viienda võõrsilkaotuse järjest. Pühapäeval jäädi alla Sampdoriale 0:1.

Kohtumise ainus värav sündis 66. minutil, kui Sampdoria veteran Fabio Quagliarella realiseeris 11 meetri karistuslöögi. Eelnevas olukorras oli kohtunik Luca Massimi vilistanud Cagliari kaitsjale Luca Pellegrinile vastase kinnihoidmise eest vea.

Mõni minut varem sai aga särava tõrjega hakkama Cagliari 24-aastane väravavaht Alessio Cragno, kui lükkas käed ette Jakub Jankto (Sampdoria) väga lähedalt tulnud löögile.

Klavan ei ole pärast Achilleuse kõõluse vigastust endiselt mängukõlbulikuks saanud ja Cagliari koosseisu ei kuulunud.

Cagliari hoiab liigatabelis 25 mängust kogutud 24 punktiga 14. kohta. Sampdoria kerkis tänu võidule 36 silma peale, mis annab üheksanda koha. Itaalia liigat juhib kindlalt Torino Juventus (66).