Romale löödi seitse väravat, Juventus sai 0:3 kaotuse ({{commentsTotal}})

AS Roma
AS Roma Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Itaalia jalgpalli karikavõistluste veerandfinaalid pakkusid kolmapäeval ootamatuid tulemusi: Atalanta lükkas auti Torino Juventuse ja AS Roma lasi endale lüüa lausa seitse väravat.

Roma kaotas võõrsil Fiorentinale 1:7. Kolme väravaga kostitas külalisi 21-aastane ääreründaja Federico Chiesa, kes oli täpne seitsmendal, 18. ja 74. minutil. Kaks tabamust lisas Giovanni Simeone (79. ja 89.).

Ühe väravaga "piirdusid" Luis Muriel (33.) ja Marco Benassi (66.), Roma tabamus kirjutati 28. minutil Aleksandar Kolarovi nimele.

1:4 kaotusseisus anti Roma ründajale Edin Džekole punane kaart. Videokordused ei anna täpset kinnitust, kas bosnialane lihtsalt karjus kohtuniku peale või sülitas talle lausa näkku. Kui tõele vastab viimane, ootab teda arvatavasti pikk mängukeeld.

Sündmused Firenzes varjutasid pisut Bergamos toimunut, kus kohalik Atalanta oli Itaalia jalgpalli selle kümnendi valitsejast Juventusest üle lausa 3:0 (37. Timothy Castagne, 39., 86. Duvan Zapata).

Juventuse muresid suurendas asjaolu, et esimesel poolajal sai vigastada kaitsetugitala Giorgio Chiellini.

Esimesena pääses poolfinaali teisipäeval AC Milan, kes oli üle Napolist 2:0. Viimane nelja hulka jõudja selgub täna, kui Milanos lähevad vastamisi kohalik Inter ja Rooma Lazio.