Sappineni ja Den Boschi septembrist kaotuseta püsinud seeria sai dramaatilise lõpu ({{commentsTotal}})

Rauno Sappinen UEFA Rahvaste liiga kohtumisel
Rauno Sappinen UEFA Rahvaste liiga kohtumisel Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti jalgpallikoondislase Rauno Sappineni ja tema koduklubi Den Boschi 28. septembrist kaotuseta püsinud seeriale tegi kahe hilise väravaga lõpu FC Eindhoven.

Sappinen, kelle kontol on 19 mänguga kuus väravat, alustas kohtumist varumehena, kuid sekkus mängu 61. minutil, mil seisuks oli 0:0. Den Boschi kahjuks, lasid Hollandi esiliiga liidrid endale lõpu eel, 87. ning 90. minutil lüüa kaks väravat, millega otsustati ka mängu saatus, vahendab Soccernet.ee.

Üsna ulmelisena tunduv ligi neli kuud kestnud kaotuseta seeria sisse mahtus 13 võitu ja kolm viiki.

Liigatabelis püsib Den Bosch endiselt liidripositsioonil, kuid FC Twente jääb maha kõigest kahe punktiga ning nende jaoks on 22. vooru kohtumine veel pidamata. Go Ahead Eagles jääb hetkel maha nelja ja Rotterdami Sparta viie punktiga.