Klavanita Cagliari päästis üleminutitel viigipunkti ({{commentsTotal}})

Cagliari mängijad väravat tähistamas
Cagliari mängijad väravat tähistamas Autor/allikas: EPA/Scanpix

Itaalia jalgpalli meistrivõistlustel mängis Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio koduväljakul Empoliga 2:2 viiki.

Cagliari läks kohtumist 36. minutil Leonardo Pavoletti väravast 1:0 juhtima, aga Giovanni Di Lorenzo ja Miha Zajc teise poolaja tabamused pöörasid seisu 2:1 Empoli kasuks. Esimesel üleminutil kerkis võõrustajate kangelaseks vahetusest sekkunud Diego Farias, kes viigistas seisu ja päästis Cagliarile väärtusliku viigipunkti.

Vigastusega kimpus olev Ragnar Klavan Cagliari koosseisu ei kuulunud.

Hooaja üheksanda viigi teinud Cagliari hoiab liigatabelis 13. kohta, olles kogunud 20 mänguga 21 punkti. Liidrina jätkab Torino Juventus, kel on 19 mängust ette näidata 53 silma.