Veel ühe keskkaitsja kaotanud Liverpool langes karikasarjas konkurentsist ({{commentsTotal}})

Ruben Neves (Wolverhampton) võiduväravat tähistamas
Ruben Neves (Wolverhampton) võiduväravat tähistamas Autor/allikas: PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli karikasarjas alistas Wolverhampton Wanderers koduväljakul kõrgliiga tabeliliidri Liverpooli 2:1.

Enamikele põhimeestele puhkust andnud Liverpooli jaoks algas kohtumine kehvasti, kui juba kuuendal minutil sai vigastada keskkaitsja Dejan Lovren. Horvaat oli sunnitud väljakult lahkuma ning mängu sekkus kõigest 16-aastane Ki-Jana Hoever, kellest sai klubi kõigi aegade noorim Inglismaa karikasarjas väljakul käinud mängija. Inglismaa meistritiitlit jahtival Liverpoolil on nüüd vigastatud kolm põhimeeskonda kuuluvad keskkaitsjat: Dejan Lovren, Joe Gomez ja Joel Matip.

Võõrustajad läksid kohtumist juhtima 38. minutil, kui James Milneri ja Fabinho praagi järel tegi Diogo Jota söödust skoori Raul Jimenez. Liverpool suutis küll 20 minutit hiljem Divock Origi väravast viigistada, kuid Ruben Neves 55. minuti kaunis kauglöök viis Wolverhamptoni taas juhtima. Viimasel 20 minutil tõi Liverpooli juhendaja Jürgen Klopp mängu ka Mohamed Salahi ja Roberto Firmino, aga ka meeskonna ründetähed ei suutnud seisu enam muuta.

Wolverhampton Wanderers läheb järgmises ringis võõrsil vastamisi Shrewsbury ja Stoke City omavahelise mängu võitjaga.