Klavanita Cagliari sai kahte punast näinud mängus lähirivaalilt kaotuse ({{commentsTotal}})

Hetk mängust Cagliari ja Udinese vahel
Hetk mängust Cagliari ja Udinese vahel Autor/allikas: EPA/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas jäi Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio laupäeval 0:2 alla Udinesele.

Kodumeeskond Udinese asus mängu juhtima Ignacio Pussetto väravast 39. minutil, teise tabamuse eest hoolitses Valon Behrami 57. minutil. Mõlemad meeskonnad teenisid kohtumise jooksul punase kaardi, kõigepealt saadeti 51. minutil varajase duši alla Cagliari kaitsja Luca Ceppitelli ning 79. minutil Udinese noor poolkaitsja Ignacio Pussetto. 61. minutil oli Kevin Lasagnal võimalik kodumeeskond ka kolme värava ette viia, kuid tema penalti tõrjus Alessio Cragno.

13. kohal jätkav Cagliari on 19 mänguga kogunud 20 punkti, tabeli 15. meeskonnal Udinesel on tänase võidu järel 18 silma.