Ojamaa lõi Poola kõrgliigas juba teisel minutil värava ({{commentsTotal}})

Henrik Ojamaa
Henrik Ojamaa Autor/allikas: EJL/Facebook

Eesti jalgpallikoondislane Henrik Ojamaa lõi laupäeval Poola kõrgliigas värava ja aitas oma koduklubi Legnica Miedzi 2:0 võidule.

Ojamaa viis Legnica juba teisel minutil kuulsa vastase Krakowi Wisla vastu juhtima, kümme minutit hiljem suurendas Legnica eduseisu Maciej Sadloki omavärav.

Algkoosseisu kuulunud Ojamaa vahetati 79. minutil puhkama, teine Eesti koondislane Artur Pikk jäi kohtumise lõpuni pingile.

Legnica on 17 mänguga kogunud 16 punkti ja asub sellega Ekstraklasa tabelis 14. real.