Sappinen on tagasi, aga Den Boschi ülipikk võiduseeria sai lõpu ({{commentsTotal}})

Rauno Sappinen UEFA Rahvaste liiga kohtumisel
Rauno Sappinen UEFA Rahvaste liiga kohtumisel Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Koondisepausi tõttu ühest Den Boschi mängust kõrvale jäänud Rauno Sappinen naasis täna meeskonna algkoosseisu, kui Hollandi esiliigas 1:1 Cambuuriga viigistati.

Eelmised kaheksa kohtumist võitnud Den Bosch jäi täna koduplatsil 49. minutil lausa kaotusseisu, aga 80. minutil kindlustati tänu Danny Verbeeki tabamusele viigipunkt. Sappinen võeti teise mängijana 66. minutil puhkama, kirjutab Soccernet.ee.

Hollandi esiliigas on pärast seda vooru esikolmik 32 punkti peal - liider Go Ahead Eagles kaotas täna Ossile ja Rotterdami Sparta viigistas 0:0 PSV duubliga. Den Bosch on GAE ja Sparta järel kolmas.