Inglismaa võttis Rahvuste liigas magusa revanši ja pääses finaalturniirile ({{commentsTotal}})

Inglismaa pööras 0:1 kaotusseisu Horvaatia vastu 2:1 võiduks ja pääses Rahvuste liiga finaalturniirile Autor/allikas: SIPA/Scanpix

UEFA Rahvuste liiga tugevaimas divisjonis alistas Inglismaa jalgpallikoondis Horvaatia 2:1 ning kindlustas sellega omale edasipääsu finaalturniirile.

Neljandas grupis turniiri kaotusega Hispaaniale alustanud Inglismaa koondis jäi kaotusseisu ka Horvaatia vastu, kui 57. minutil oli London Wembley staadionil täpne Andrej Kramaric. Teine kaotus tähendanuks Inglismaale oma grupis viimaseks jäämist. Kohtumise viigistas 78. minutil Jesse Lingard, kuid ka sellest poleks Inglismaale veel piisanud grupist edasi pääsemiseks. Finaalturniirile pääsme kindlustas Inglismaale Rahvuste liigas esmakordselt skoorinud Harry Kane 85. minuti Ben Chilwelli karistuslöögist.

Ühtlasi oli tegu Inglismaale magusa revanšiga, sest riigid kohtusid omavahel tänavu ka jalgpalli MM-i poolfinaalis, kus toona jäi lisaajal peale Horvaatia 2:1.