Narvas toimunud tüdrukute jalgpallifestivalil osales üle saja lapse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Narvas toimunud tüdrukute jalgpallifestival
Narvas toimunud tüdrukute jalgpallifestival Autor/allikas: Eesti Jalgpalli Liit

Novembri alguses Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpilastele peetud tüdrukute jalgpallifestivalist võttis osa 128 last.

Narva Spordikeskuses toimunud Rimi jalgpallifestival tüdrukutele oli sel korral ühendatud integratsiooniprojektiga "Me kõneleme jalgpalli 2018". Projekti eesmärgiks on tutvustada vene keelt kõnelevatele noortele Eesti jalgpalli ning innustada neid oma sportlikke eesmärke saavutama. Piirilinnas toimunud festivalil osalesid Narva Kesklinna Gümnaasiumi 1.-3. klasside tüdrukud.

Tüdrukutele viisid erinevaid mänge ja harjutusi läbi jalgpalliliidu treenerid Aleksandra Ševoldajeva, Kaidi Jekimova, Kaire Palmaru, naiste koondise mängija Kethy Õunpuu ja JK Narva Transi treener Natalja Hansing. Tuju aitas üleval hoida ka jalgpalliliidu maskott Siil.

"Minu arvates on sellised festivalid väga olulised ja mulle tundus, et festivalil osalenud tüdrukutele meeldisid kõige rohkem lõbusad ja kaasahaaravad mängud. Osalen alati hea meelega üritustel, kus jalgpalli populariseeritakse. Pärast eelmisel aastal siin toimunud jalgpallifestivali alustasin Narva Pähklimäe Gümnaasiumis jalgpallitundide andmist ja see koostöö on olnud väga tulemuslik," sõnas Hansing.

"Meie eesmärk on tutvustada tüdrukutele jalgpallimängu ning toetada kõiki aktiivseid klubisid ja koole, kellel on sarnased sihid. Loodan, et tänu festivalidele ja teistele sellistele üritustele leiab rohkem tüdrukuid tee jalgpalli juurde," rääkis EJLi rahvajalgpalli osakonna juhataja Teet Allas.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: