Klavanita Cagliari päästis võõrsil viigipunkti ({{commentsTotal}})

Artur Ionita värav tõi Cagliarile väärtusliku viigi
Artur Ionita värav tõi Cagliarile väärtusliku viigi Autor/allikas: EPA/Scanpix

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio jäi Itaalia jalgpalli kõrgliigas võõrsil SPAL-i vastu 0:2 kaotusseisu, kuid pääses siiski viigipunktiga.

Kodumeeskonna viis juba kolmandal minutil juhtima Andrea Petagna, järgmist väravat pidi Stadio Paolo Mazza publik ootama 68 minutit, kuni Mirko Antenucci
suurendas võõrustajate edu kaheväravaliseks.

Seejärel suutis Cagliari kolme minuti jooksul kaks korda skoorida, kui esmalt oli 73. minutil täpne Leonardo Pavoletti ning seejärel Artur Ionita. Cagliaril on nüüd 12 mängu järel liigatabelis 14 punkti, mis annab neile 13. koha.

Torino jäi koduväljakul 1:2 alla Parmale, Genoa oli Napoli vastu 1:0 juhtimas, kui tugev vihmasadu sundis korraldajaid kohtumist pooleli jätma. Kui kohtumine jätkus, pööras Napoli mängu enda kasuks ja võitis 2:1.