Kaotusseisust välja tulnud Esperance teenis kolmanda Aafrika meistritiitli ({{commentsTotal}})

Esperance tähistamas Aafrika meistritiitlit
Esperance tähistamas Aafrika meistritiitlit Autor/allikas: ZUMA Wire / Scanpix

Aafrika Meistrite liiga finaalis tuli Esperance avamängul teenitud 1:3 kaotusseisust välja, kui võitis teise kohtumise Al Ahlya vastu tulemusega 3:0. See tähendab, et Esperance võitis oma kolmanda meistritiitli.

Esperance läks kohtumist juhtima esimese poolaja lisaminutitel, kui täpne oli Saad Bguir. Teisel poolajal sahistas tuneeslane veelkord võrku 54. minutil ning meistritiitli toonud värava autor on Anice Badri, kes oli täpne 86. mänguminutil.